Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+6
Przejdź do mapy serwisu Alt+8
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Urząd Miasta i Gminy w Radkowie
Menu góra
Strona startowa URZĄD MIASTA I GMINY Wykaz pracowników
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Wykaz pracowników, bieżące, menu 141 - BIP - Urząd Miasta i Gminy Radków Kłodzki”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Wykaz pracowników

Wykaz pracowników

 

WYKAZ PRACOWNIKÓW URZĘDU MIASTA I GMINY W RADKOWIE

  

KIEROWNICTWO

Imię i nazwisko

Stanowisko

Numer telefonu

Adres e-mail

Nr pokoju, oznaczenie i adres jeżeli jest inny niż główna siedziba Urzędu

Jan Bednarczyk

Burmistrz Miasta i Gminy

(74) 873 50 10

691940240

726940240

burmistrz@radkowklodzki.pl

13a

Joanna Rakowska

Sekretarz Gminy

(74) 873 50 16

609555065

umig@radkowklodzki.pl

11

Edyta Krzeszowska

Skarbnik Gminy

 

(74) 873 50 25

 

skarbnik@radkowklodzki.pl

4b

 

STANOWISKA SAMODZIELNE

Agnieszka Lis

Radca Prawny

(74) 873 50 18

a.lis@radkowklodzki.pl

10d

 

REFERAT ORGANIZACYJNO – ADMINISTRACYJNY

Angelika
Kowal-Trętkiewicz

Podinspektor
ds. kadrowych
i organizacyjno-administracyjnych

(74) 873 50 24

a.kowal@radkowklodzki.pl

12b

Barbara

Bagińska-Świrko

Inspektor ds. kancelaryjnych
i archiwum

(74) 873 50 14

b.baginska@radkowklodzki.pl

13b

Karolina Przybysz

Podinspektor ds. obsługi techniczno-kancelaryjnej sekretariatu

(74) 873 50 00

(74) 873 50 14

sekretariat@radkowklodzki.pl

13b

Marta Strzelec

Inspektor ds. organizacyjno-administracyjnych

(74) 873 50 41

m.strzelec@radkowklodzki.pl

12a

Sebastian Horodecki

Inspektor ds. informatyki

(74) 873 50 35

informatyk@radkowklodzki.pl

6

 

REFERAT TECHNICZNY I ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Mateusz Karwacki

Kierownik Referatu

(74) 873 50 30

698 613 469

m.karwacki@radkowklodzki.pl

10c
Ewa Sowa

Starszy Inspektor ds. zamówień publicznych

(74) 873 50 17

zamow_publ@radkowklodzki.pl

10c

 

REFERAT FINANSOWO – BUDŻETOWY

Teresa Szczecina

Inspektor ds. rozliczeń gotówkowych i bezgotówkowych

(74) 873 50 13

t.szczecina@radkowklodzki.pl 3

Oskar Hupało

Starszy Inspektor ds. wymiaru i kontroli zobowiązań podatkowych

(74) 873 50 27

o.hupalo@radkowklodzki.pl4a

Katarzyna Karwacka

Podinspektor ds. wymiaru i kontroli zobowiązań podatkowych

(74) 873 50 27

k.karwacka@radkowklodzki.pl4a
Beata Toporowska

Inspektor ds. księgowości budżetowej

(74) 873 50 27

b.toporowska@radkowklodzki.pl

4a


Natalia Krauze

Podinspektor ds. windykacji należności

(74) 873 50 27

n.krauze@radkowklodzki.pl4a

Celina Kiełbasa

Inspektor ds. księgowości budżetowej

(74) 873 50 33

c.kielbasa@radkowklodzki.pl5

Urszula Szybka

Inspektor ds. księgowości budżetowej

(74) 873 50 33

u.szybka@radkowklodzki.pl

5

Anna Ryll-Goryluk

Podinspektor ds. księgowości budżetowej

(74) 873 50 33

a.goryluk@radkowklodzki.pl 5

Agnieszka Matuszczak

Podinspektor ds. obsługi finansowej placówek oświatowych

(74) 873 50 39

a.matuszczak@radkowklodzki.pl7a

Alicja Antoszczyszyn

Inspektor ds. obsługi finansowej placówek oświatowych 

(74) 873 50 39

a.antoszczyszyn@radkowklodzki.pl

7a

Urszula Bochen

Inspektor ds. płac

(74) 873 50 31

u.bochen@radkowklodzki.pl7b

Grażyna Zadorożna

Inspektor ds. płac

(74) 873 50 31

place@radkowklodzki.pl7b

Natalia Zadorożna

Pomoc administracyjna

(74) 873 50 31

n.zadorozna@radkowklodzki.pl

7b

Ewa Strachanowska

Inspektor ds. rozliczeń gotówkowych i bezgotówkowych

(74) 87 12 519

e.strachanowska@radkowklodzki.plSiedziba OPS
w Radkowie z/s
w Ścinawce Średniej
ul. Mickiewicza 16
(Kasa)

 

REFERAT GEODEZJI I GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI

Dorota Bagińska

Kierownik Referatu

(74) 873 50 37

d.baginska@radkowklodzki.pl

9

Paweł Holak

Starszy Inspektor ds. regulacji stanów prawnych

(74) 873 50 37

p.holak@radkowklodzki.pl

9

Dorota Piekarska-Puchalska

Podinspektor ds. gospodarki nieruchomościami

(74) 873 50 37

d.piekarska@radkowklodzki.pl

9

Anna Rożej

Inspektor ds. gospodarki nieruchomościami

(74) 873 50 37

a.rozej@radkowklodzki.pl

9

Paulina Szałańska

Podinspektor ds. geodezyjnych

(74) 873 50 37

p.szalanska@radkowklodzki.pl

9

REFERAT OCHRONY ŚRODOWISKA I INFRASTRUKTURY

Jarosław Strug

Kierownik Referatu

(74) 873 50 20

jaroslaw.strug@radkowklodzki.pl

8

Agnieszka Czaniecka

Podinspektor ds. organizacyjno-administracyjnych

(74) 873 50 42

a.czaniecka@radkowklodzki.pl

8

Szczepan Maślak

Podinspektor ds. inwestycji

(74) 873 50 20

s.maslak@radkowklodzki.pl8

Krzysztof Spochacz

Podinspektor ds. leśnictwa i ochrony przyrody

(74)  873 50 20

k.spochacz@radkowklodzki.pl
8

 

REFERAT GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ

Artur Jasiak

Kierownik Referatu

(74) 873 50 38

508 901 316

a.jasiak@radkowklodzki.pl

2a
Marek Niewiadomy

Inspektor ds. utrzymania dróg

(74) 873 50 40

667 400 642

m.niewiadomy@radkowklodzki.pl

2a


Barbara Miszczak

 

Podinspektor ds. nadzoru nad gminnym zasobem lokalowym

74 873 50 22

697 076 318

b.miszczak@radkowklodzki.pl

2c

Angelika Szymaniak

Podinspektor ds. gospodarki lokalami

(74) 873 50 32

a.szymaniak@radkowklodzki.pl

2c

Klaudia Łazienicka

(zastępstwo za

Magdalenę Wiśniewską)

Młodszy referent ds. gospodarki odpadami

(74) 873 50 12

k.lazienicka@radkowklodzki.pl

2c

Aleksandra Drożdż

Pomoc administracyjna

(74) 873 50 12

 

2c

 

URZĄD STANU CYWILNEGO

Urszula KrólZastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego(74) 873 50 29u.krol@radkowklodzki.pl10b

Eunika Kowal

Starszy Inspektor ds. ewidencji ludności
(74) 873 50 29

e.kowal@radkowklodzki.pl

10b

 

REFERAT OŚWIATY, KULTURY I SPORTU

Lidia Jagódka

Kierownik Referatu

(74) 873 50 11

695414727

l.jagodka@radkowklodzki.pl

1

Elżbieta Polanowska

Inspektor ds. polityki społecznej i ochrony zdrowia

(74) 873 50 21

e.polanowska@radkowklodzki.pl

1

Marzena Dukielska

Inspektor ds. administracyjnych jednostek oświatowych

(74) 873 50 26

m.dukielska@radkowklodzki.pl

1

Kazimierz Szydełko

Inspektor ds. organizacyjno-administracyjnych hali sportowej

(74) 87 15 709 695 707 593

kazimierz.szydelko61@gmail.com

Hala Sportowa
ul. Sikorskiego 34b
Ścinawka Średnia

Sylwia Florczak

Pomoc administracyjna

(74) 873 50 26

s.florczak@radkowklodzki.pl

1

 

REFERAT PROGRAMOWANIA ROZWOJU I WSPÓŁPRACY TRANSGRANICZNEJ

Aleksandra Kowalczyk

Kierownik Referatu

(74) 873 50 28

570032104

a.kowalczyk@radkowklodzki.pl

10a
Sabina Jasiak

Inspektor ds. inicjatyw lokalnych i rozwoju przedsiębiorczości

(74) 873 30 42

s.jasiak@radkowklodzki.pl

Centrum Inicjatyw Wiejskich
w Ścinawce Górnej 18a

Agnieszka Cyron

Starszy inspektor ds. funduszy unijnych

 

(74) 873 50 23

 

a.cyron@radkowklodzki.pl

12c

Anna Piszczek

Podinspektor ds. rolnictwa i integracji środowisk wiejskich

(74) 873 33 43

a.piszczek@radkowklodzki.plCentrum Inicjatyw Wiejskich
w Ścinawce Górnej 18a

Jacek Jarosiński

Inspektor ds. funduszy unijnych

(74) 871 20 69

j.jarosinski@radkowklodzki.pl

Biuro Współpracy Transgranicznej
i Punkcie Informacji Turystycznej
w Radkowie ul. Rynek 6

Łukasz Ignatow

Podinspektor ds. promocji gminy

(74) 871 22 70

 l.ignatow@radkowklodzki.pl

Biuro Współpracy Transgranicznej
i Punkcie Informacji Turystycznej
w Radkowie ul. Rynek 6

Ryszard Krygier

Inspektor ds. promocji gminy

(71) 7867748

biuro-wroclaw@radkowklodzki.pl

Biuro Współpracy Terytorialnej Gminy Radków
we Wrocławiu ul. Pretficza 21/B1

 

REFERAT BEZPIECZEŃSTWA PUBLICZNEGO

Leszek Dorszewski

pełniący obowiązki Kierownika Referatu

(74) 87 15 492

695989202

l.dorszewski@radkowklodzki.pl

Centrum Szkoleń i Koordynacji
Działań Ratowniczo-Gaśniczych
w Radkowie ul. Piastowska 11a

Norbert Nowicki

Inspektor ds. bezpieczeństwa
i obrony cywilnej

(74) 87 12 287

533 826 767

n.nowicki@radkowklodzki.pl

Centrum Szkoleń i Koordynacji
Działań Ratowniczo-Gaśniczych
w Radkowie ul. Piastowska 11a

STRAŻ MIEJSKA

Leszek Dorszewski

Komendant SM

pełniący obowiązki Kierownika Referatu Bezpieczeństwa Publicznego

(74) 87 15 492

695989202

l.dorszewski@radkowklodzki.pl

Centrum Szkoleń i Koordynacji
Działań Ratowniczo-Gaśniczych
w Radkowie ul. Piastowska 11a

Robert Radaczyński

Inspektor

(74) 87 12 287

r.radaczynski@radkowklodzki.pl

Centrum Szkoleń i Koordynacji
Działań Ratowniczo-Gaśniczych
w Radkowie ul. Piastowska 11a

Marcin Raczek

Inspektor

(74) 87 12 287

m.raczek@radkowklodzki.pl

Centrum Szkoleń i Koordynacji
Działań Ratowniczo-Gaśniczych
w Radkowie ul. Piastowska 11a

Mirosław Jagłowski

Inspektor

(74) 87 12 287

609555807

m.jaglowski@radkowklodzki.pl

Centrum Szkoleń i Koordynacji
Działań Ratowniczo-Gaśniczych
w Radkowie ul. Piastowska 11a

 

 Numery kontaktowe do strażników Straży Miejskiej pełniących w danym czasie służbę:

609093661

604523817

Metryka

sporządzono
2014-07-17 przez Rakowska Joanna
udostępniono
2014-07-17 00:00 przez Kowal-Trętkiewicz Angelika
zmodyfikowano
2024-06-17 14:28 przez Kowal-Trętkiewicz Angelika
zmiany w dokumencie
ilość odwiedzin
40894
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.