Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x
Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miasta i Gminy w Radkowie
»   obsługa      »   wyszukiwanie zaawansowane
Znajdujesz się w: strona główna  / MENU DOLNE  / Przydatne informacje  / Redakcja
    powiadom znajomego   drukuj stronę   wersja podstawowa       A- A A+
 Redakcja Redakcja
Bagińska Dorota, Inspektor ds. gospodarki nieruchomościami
Telefon:
Faks:
E-mail: d.baginska@radkowklodzki.pl

Bądkowska Małgorzata, Podinspektor ds. działalności gospodarczej i rozwiązywania problemów alkoholowych
Telefon:
Faks:
E-mail: m.badkowska@radkowklodzki.pl

Bochen Urszula, księgowość
Telefon:
Faks:
E-mail: u.bochen@radkowklodzki.pl

Bogalecka Dorota, Młodszy referent ds. gospodarki nieruchomościami
Telefon:
Faks:
E-mail: d.bogalecka@radkowklodzki.pl

Holak Paweł, geodezja
Telefon:
Faks:
E-mail: p.holak@radkowklodzki.pl

Horodecki Sebastian, podinspektor d/s informatyki
Telefon:
Faks:
E-mail: informatyk@radkowklodzki.pl

Hupało Oskar, Podinspektor ds. wymiaru i zobowiązań podatkowych
Telefon:
Faks:
E-mail: o.hupalo@radkowklodzki.pl

Jagódka Lidia, Kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Sportu
Telefon:
Faks:
E-mail: l.jagódka@radkowklodzki.pl

Jasiak Artur, stanowisko ds. gospodarki przestrzennej i ochrony środowiska
Telefon:
Faks:
E-mail: a.jasiak@radkowklodzki.pl

Koszałko Swietłana, Zastępca Głównego Księgowego
Telefon:
Faks:
E-mail: z-ca.gl.ksiegowego@radkowklodzki.pl

Kowal Eunika, Kierownik SSiO
Telefon: 748735017
Faks:
E-mail: e.kowal@radkowklodzki.pl

Krzeszowska Edyta, Inspektor ds. księgowości budżetowej
Telefon:
Faks:
E-mail: e.krzeszowska@radkowklodzki.pl

Mazurkiewicz Paweł, Inspektor ds. leśnictwa i ochrony przyrody
Telefon:
Faks:
E-mail: lesnik@radkowklodzki.pl

Pejski Mirosław, Doradca ds. gospodarki odpadami i wodno – ściekowej
Telefon:
Faks:
E-mail: m.pejski@radkowklodzki.pl

Piekarska Dorota, Młodszy referent ds. gospodarki nieruchomościami
Telefon:
Faks:
E-mail: d.piekarska@radkowklodzki.pl

Połowczuk Lucyna, Podinspektor ds. obsługi techniczno - kancelaryjnej rady miejskiej
Telefon: 748735030
Faks:
E-mail: biuro-rady@radkowklodzki.pl

Rakowska Joanna, Sekretarz
Telefon: 748735016
Faks:
E-mail: umig@radkowklodzki.pl

Rogus Marlena, Skarbnik Gminy
Telefon: 748735025
Faks:
E-mail: skarbnik@radkowklodzki.pl

Rożej Anna, Inspektor referent ds. gospodarki nieruchomościami
Telefon:
Faks:
E-mail: a.rozej@radkowklodzki.pl

Sowa Ewa, Inspektor ds. zamówień publicznych
Telefon:
Faks:
E-mail: e.sowa@radkowklodzki.pl

Strug Józef, Kierownik Referatu Organizacyjno-Administracyjnego
Telefon: 748735030
Faks:
E-mail: j.strug@radkowklodzki.pl

Strzelec Marta, Podinspektor ds. organizacyjno-administracyjnych
Telefon:
Faks:
E-mail: m.strzelec@radkowklodzki.pl

Testowy Test, Główny tester
Telefon:
Faks:
E-mail: tester@radkowklodzki.pl

Urząd Miasta i Gminy Radków Kłodzki, ul. Rynek 1, 57-420 Radków, tel.: 74 8735000, fax: 74 8735015, sekretariat@radkowklodzki.pl, www.radkowklodzki.pl
Przydatne informacje
Prawo
Nasz urząd
»  Kontakt
»  BIP
Władze
»  Sejm
»  Senat
»  Premier
Poprawny XHTML 1.0 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting INTERmedi@