Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x
Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miasta i Gminy w Radkowie
»   obsługa      »   wyszukiwanie zaawansowane
Znajdujesz się w: strona główna  / MENU GŁÓWNE  / URZĄD MIASTA I GMINY  / Wykaz pracowników
    powiadom znajomego   drukuj stronę   wersja podstawowa       A- A A+
 Wykaz pracowników Wykaz pracowników


WYKAZ PRACOWNIKÓW URZĘDU MIASTA I GMINY W RADKOWIE

  

KIEROWNICTWO

Imię i nazwisko

Stanowisko

Numer telefonu

Adres e-mail

Jan Bednarczyk

Burmistrz Miasta i Gminy

(74) 8735010

691940240

burmistrz@radkowklodzki.pl

Joanna Rakowska

Sekretarz Gminy

(74) 8735016

609555065

umig@radkowklodzki.pl

Marlena Rogus

Skarbnik Gminy

(74) 8735025

607273501

skarbnik@radkowklodzki.pl

 

STANOWISKA SAMODZIELNE

Agnieszka Lis

Radca Prawny

(74) 8735018

a.lis@radkowklodzki.pl

Mirosław Kundzicz

Podinspektor ds. inwestycji, budownictwa i nadzoru budowlanego

(74) 8735023

m.kundzicz@radkowklodzki.pl

Małgorzata Bądkowska

Podinspektor ds. działalności gospodarczej i rozwiązywania problemów alkoholowych

(74) 8735041

m.badkowska@radkowklodzki.pl

Marta Strzelec

Podinspektor ds. organizacyjno-administracyjnych

(74) 8735041

m.strzelec@radkowklodzki.pl

 

REFERAT ORGANIZACYJNO – ADMINISTRACYJNY

Józef Strug

Kierownik Referatu

(74) 8735030

j.strug@radkowklodzki.pl

Ewa Radzimska

Inspektor ds. kadrowych i organizacyjno – administracyjnych

(74) 8735024

kadry@radkowklodzki.pl

Lucyna Połowczuk

Podinspektor ds. obsługi techniczno - kancelaryjnej rady miejskiej

(74) 8735030

biuro-rady@radkowklodzki.pl

Justyna Ożóg

Młodszy referent ds. techniczno-kancelaryjnych sekretariatu

(74) 8735014

sekretariat@radkowklodzki.pl

Sebastian Horodecki

Informatyk

(74) 8735035

informatyk@radkowklodzki.pl

Barbara

Bagińska-Świrko

Referent ds. kancelaryjnych i archiwum

(74) 8735014

b.baginska@radkowklodzki.pl

 

REFERAT FINANSOWO – BUDŻETOWY

Swietłana Koszałko

z-ca Skarbnika Gminy

(74) 8735027

s.koszalko@radkowklodzki.pl

Edyta Krzeszowska

Inspektor ds. księgowości budżetowej

(74) 8735039

e.krzeszowska@radkowklodzki.pl

Beata Toporowska

Inspektor ds. księgowości budżetowej

(74) 8735027

b.toporowska@radkowklodzki.pl

Urszula Szybka

Podinspektor ds. księgowości budżetowej

(74) 8735033

u.szybka@radkowklodzki.pl

Alicja Antoszczyszyn

Inspektor ds. obsługi finansowej placówek oświatowych 

(74) 8735039

oswiata@radkowklodzki.pl

Teresa Szczecina

Podinspektor ds. rozliczeń gotówkowych i bezgotówkowych

(74) 8735013

 

Danuta Marduła-Ryll

Podinspektor ds. windykacji należności

(74) 8735033

d.ryll@radkowklodzki.pl

Celina Kiełbasa

Podinspektor ds. księgowości budżetowej

(74) 8735033

c.kielbasa@radkowklodzki.pl

Oskar Hupało

Inspektor ds. wymiaru i kontroli zobowiązań podatkowych

(74) 8735027

o.hupalo@radkowklodzki.pl

Ewa Strachanowska

Podinspektor ds. rozliczeń gotówkowych i bezgotówkowych

(74) 8712519

e.strachanowska@radkowklodzki.pl

Urszula Bochen

Inspektor ds. płac

(74) 8735031

u.bochen@radkowklodzki.pl

Grażyna Zadorożna

Podinspektor ds. płac

(74) 8735031

place@radkowklodzki.pl

Katarzyna Karwacka

Podinspektor ds. wymiaru i kontroli zobowiązań podatkowych

(74) 8735027

k.karwacka@radkowklodzki.pl


REFERAT GEODEZJI I GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI

Piotr Rożej

Kierownik Referatu

(74) 8735020

669969800

p.rozej@radkowklodzki.pl

Dorota Bagińska

Zastępca Kierownika Referatu

(74) 8735037

d.baginska@radkowklodzki.pl

Paweł Holak

Inspektor ds. regulacji stanów prawnych

(74) 8735037

p.holak@radkowklodzki.pl

Artur Jasiak

Podinspektor ds. gospodarki przestrzennej i ochrony środowiska

(74) 8735020

a.jasiak@radkowklodzki.pl

Dorota Piekarska

 

Referent ds. gospodarki nieruchomościami

 

(74) 8735037

d.piekarska@radkowklodzki.pl

Anna Rożej

Inspektor ds. gospodarki nieruchomościami

(74) 8735037

a.rozej@radkowklodzki.pl

Paweł Steliga

Podinspektor referent ds. leśnictwa i ochrony przyrody

(74) 8735020

lesnik@radkowklodzki.pl

Szczepan Maślak

Podinspektor ds. utrzymania dróg

(74) 8735020

609555807

s.maslak@radkowklodzki.pl

 

REFERAT GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ

Mirosław Pejski

Kierownik referatu

(74) 8735032

508901316

m.pejski@radkowklodzki.pl

Ewa Sowa

Inspektor ds. zamówień publicznych

(74) 8735023

zamow_publ@radkowklodzki.pl

Maria Jaszczyszyn

Podinspektor ds. gospodarki lokalami

(74) 8735032

m.jaszczyszyn@radkowklodzki.pl

Jerzy Zalwowski

Podinspektor ds. nadzoru nad gminnym zasobem lokalowym

(74) 8735038

j.zalwowski@radkowklodzki.pl

Halina Malczyńska

Podinspektor ds. organizacyjno-administracyjnych

(74) 8735032

h.malczynska@radkowklodzki.pl


Magdalena Wiśniewska

Młodszy referent ds. gospodarki odpadami

(74) 8735032

m.wisniewska@radkowklodzki.pl

 

REFERAT SPRAW SPOŁECZNYCH I OBYWATELSKICH

Eunika Kowal

Kierownik Referatu

(74) 8735017

e.kowal@radkowklodzki.pl

Małgorzata Wacyk - Strug

Podinspektor ds. ewidencji ludności

(74) 8735019

m.strug@radkowklodzki.pl

 

URZĄD STANU CYWILNEGO

Urszula Król Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego (74) 8735029 u.krol@radkowklodzki.pl

Leokadia Andrzejów

Podinspektor ds. USC i dowodów osobistych

(74) 8735029

l.andrzejow@radkowklodzki.pl

 

REFERAT OŚWIATY, KULTURY I SPORTU

Lidia Jagódka

Kierownik Referatu

(74) 8735026

695414727

l.jagodka@radkowklodzki.pl

Elżbieta Polanowska

Podinspektor ds. polityki społecznej i ochrony zdrowia

(74) 8735026

e.polanowska@radkowklodzki.pl

Marzena Dukielska

Podinspektor ds. administracyjnych jednostek oświatowych

(74) 8735026

m.dukielska@radkowklodzki.pl

Kazimierz Szydełko

Podinspektor ds. organizacyjno-administracyjnych hali sportowej

695 707 593

kazimierz.szydelko@neostrada.pl

 

REFERAT PROGRAMOWANIA ROZWOJU I WSPÓŁPRACY TRANSGRANICZNEJ

Aleksandra Kowalczyk

Kierownik referatu

(74) 8735028

a.kowalczyk@radkowklodzki.pl

Marek Niewiadomy

Podinspektor ds. współpracy transgranicznej, turystyki i promocji

(74) 8712069

m.niewiadomy@radkowklodzki.pl

Sabina Jasiak

(obecnie na czas zastępstwa Elżbieta Ulatowska)

Podinspektor ds. rolnictwa i integracji środowisk wiejskich

(74) 8733042

e.ulatowska@radkowklodzki.pl

Agnieszka Cyron

Inspektor ds. rolnictwa i integracji środowisk wiejskich

(74) 8733343

a.cyron@radkowklodzki.pl

Jacek Jarosiński

Podinspektor ds. funduszy unijnych

(74) 8735028

j.jarosinski@radkowklodzki.pl

Małgorzata Matusz

Inspektor ds. komunikacji społecznej i promocji

(74) 8712069

508901533

m.matusz@radkowklodzki.pl

Ryszard Krygier

Inspektor ds. promocji gminy

(71) 7867748

biuro-wroclaw@radkowklodzki.pl

 

STRAŻ MIEJSKA

Leszek Dorszewski

Komendant SM

(74) 8715492

695989202

l.dorszewski@radkowklodzki.pl

Robert Radaczyński

Inspektor

(74) 8712287

r.radaczynski@radkowklodzki.pl

Mieczysław Florczak

Inspektor

(74) 8712287

609666556

m.florczak@radkowklodzki.pl

Marcin Raczek

Inspektor

(74) 8712287

m.raczek@radkowklodzki.pl

Mateusz Karwacki

Młodszy Strażnik

(74) 8712287

m.karwacki@radkowklodzki.pl

 Numery kontaktowe do strażników Straży Miejskiej pełniących w danym czasie służbę:

 

609093661

604523817



data wytworzenia2014-07-17
data udostępnienia2014-07-17
sporządzone przezRakowska Joanna
opublikowane przezEunika Kowal
ilość odwiedzin7979
rejestr zmianzobacz »
Urząd Miasta i Gminy Radków Kłodzki, ul. Rynek 1, 57-420 Radków, tel.: 74 8735000, fax: 74 8735015, sekretariat@radkowklodzki.pl, www.radkowklodzki.pl
Przydatne informacje
Prawo
Nasz urząd
»  Kontakt
»  BIP
Władze
»  Sejm
»  Senat
»  Premier
Poprawny XHTML 1.0 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting INTERmedi@